Sevdiğin Kişinin Pişman Olup Size Geri Dönmesi İçin Dua

Sevdiğin Kişinin Pişman Olup Size Geri Dönmesi İçin Dua, Bir ilişkinin son bulması veya kişilerin ayrılması bazen hüzünlü ve acı bir süreçtir. Ancak daha sonra, bir tarafın pişman olması ve geri dönmek istemesi de olasıdır. İşte bu noktada, birçok insan duaya sığınır ve sevdiklerinin geri dönmesi için dua eder. Bu yazımızda, sevdiğin kişinin pişman olup sana geri dönmesi için yapabileceğin dua hakkında bilgi vereceğiz.

Sevdiğin Kişinin Geri Dönmesi İçin Dua:

 1. Öncelikle, rahat ve sessiz bir yer bulunmalıdır.
 2. Eller avuç içleri yukarıya bakacak şekilde açılmalıdır.
 3. Ardından, 7 defa “Ya Vedud” ismini zikrederek dua edilmelidir.
 4. Daha sonra, sevdiğiniz kişinin ismi Allah’a şükrederek zikredilmelidir.
 5. “Allah’ım! Sevdiğim kişi, şu an pişmanlık duyuyor mu? Eğer öyle ise, onun kalbine benim için bir çağrı gönder. Beni affetmeye ve geri dönmeye hazır ve istekli kıl.” şeklinde dua edilir.
 6. Dualarınızı her zaman temiz ve samimi bir kalple yapmaya gayret gösterin.

Bu dua, birçok kişi tarafından yapılmaktadır ve faydalı olduğu düşünülmektedir. Ancak unutmayın ki, her dua gibi bu dua da Allah’ın izni ve takdiriyle gerçekleşebilir. Bu nedenle, dua ederken kalbinizde samimiyet olmasına özen gösterin ve sabırlı olun. İnşallah sevdiğiniz kişi pişmanlık duyar ve geri dönmek için kalbinizde bir çağrı hisseder.

 

Sevdiği Kişiyi Geri Getirmek İçin Dua

Her insan hayatında en az bir kez kalbinde birini çok sevmiştir. Ancak bazen zamanla bazı şeyler yolunda gitmez ve sevdiğimiz kişi hayatımızdan çıkar. Bu durumda birçok kişi çaresiz hisseder; ancak dua etmek sıklıkla uygulanan bir yol olabilir.

Birçoğu için dua etmek, yalnızca bir Tanrı’ya bel bağlamaktan ibaret değildir. Dua etmek, enerjinizi odaklamak ve sevginizin yoğunluğunu evrene yayar. Bu nedenle, sevdiğiniz kişiyi geri getirmek için belirli dualar okuyarak, enerjinizi olumlu bir şey için kullanabilirsiniz.

 • İlk önce, sevdiğiniz kişinin geri dönmesi için dua etmek istediğiniz zaman ve mekanda sakin olun. Dua etmek için özel bir yer seçmek isteyebilirsiniz. Böylece kendinizi rahat hisseder ve enerjinizi daha kolay toplarsınız.
 • Dua etmeden önce, sevdiğiniz kişinin yüzünü hayal edin ve kalbinizdeki sevgiyi hissedin. Bu, dualarınızın daha güçlü ve yoğun olmasına yardımcı olacaktır.
 • Sevdiğiniz kişiyi geri getirmek için dua ederken, kelimelerinizin doğru olduğundan emin olun ve manevi bir şeylere inanıyorsanız, onun yardımını talep edin.

Bunların yanı sıra bazı insanlar, belirli bir dua okumanın sevdiğinin geri dönmesinde etkili olduğuna inanırlar. Bu duaların neden işe yaradığına dair birçok teori var. Bazı kişilere göre, doğru duanın okunması, evrenin dengesinde bir değişikliğe neden olabilir. Bazılarına göre ise, duaların okunması enerjinizin yoğunluğunu artırır ve böylece enerjiniz, sevdiğiniz kişiye daha güçlü bir şekilde ulaşabilir.

Sevdiğiniz Kişiyi Geri Getirmek İçin Dua Örnekleri:
Bismillahirrahmanirrahim, La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin. Ya Fettah, Ya Rezzak, Ya Kaviyyu, Ya Kerim. La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Allahümme inna na’udhu bike min al fitenetil ma’dume ve na’udhu bike min şerri’l acda’i ve şerri’l ahzabi ve şerri’l amraz. Fes’elullahul-Kerîm, bihurmeti saytidna Muhammedin, sallallahu aleyhi ve sellem, ecirlî min kulle Şeytânin ve hathî halihî ve min kulle Şerren yekûn lî ve li ne’îmim ve aleyye min şarkın ve garbın ve fi sırrî ve cehrî.
Allahumme inni es’elükel keremi inneke kerimu yühibbül kereme fe inneke keremtüni fe es’elükel kereme ellezi tekrübu bihil hacaati ve tücibü bihil iltiacati ve takdü bihil malâyıka fî külli vechin hatta yağfiralîllâhu mâ rentükhu; ve es’elükel kerema ellezi yedûru bihil ba’se ve yekdî bihil hâcce inneke alâ külli şey’in kadîr. Yâ kerîmü, yâ vahhâbu, yâ rabbel alemin, es’elüke en tühyî kalbî bimâ yuhibbü ve yerda, ve en takšife vünûsi ma yahzünî ve en tusliha lî aşyae min hâzâiddunyâ’. Allahümme innî es’elüke bi-mûsâ wa’l-ıkâs ve ellerıhi ve’l-kerim kulle hamimîn ve kulle hamimatin munzilatin en tüşerife annî hadhâ’l-amr bi-babike ve en yürdî emrî. Allahümme yâ müessire’l-heyri ve yâ mütebbir’al-kulûb ve’l-evdiye ilâl-fethi yâ dâfii ad-dere ve’s-Şifâ’u illâ şifâuk eslih lî şe’ni küllehü ve lâ tekillî ilâ nefsî tarfete aynin.

Unutmayın ki, dua etmek yalnızca sevdiğiniz kişinin geri dönmesini sağlamak için bir yoldur. Belki de daha önemli olan, kendinizde ve ilişkide nelerin yanlış gittiğini anlamaktır. Belki de sevdiğiniz kişi geri gelmeyecek; ancak, dua etmek, o kişiyi unuttuğunuzda bile kendinize bakmanıza yardımcı olabilir.

Sonuç olarak, sevdiğiniz kişiyi geri getirmek için dua etmek tamamen kişisel bir şeydir. Bu nedenle, kendiniz için doğru olabilecek duaları araştırın ve enerjinizi olumlu bir şeye dönüştürmek için dua etmeyi deneyin. Ancak, dua etmeniz gerçekten ne kadar faydalı olursa olsun, kendinize odaklanmayı ve kendinizi sevgiyle doldurmayı unutmayın.

 

Sevdiğini Geri Getirmek İçin Bağlama Duası

Sevdiğini Geri Getirmek İçin Bağlama Duası, aşk yaşantısı içerisinde olan birçok kişinin başvurduğu dualardan biridir. Bu dua, sevdiği kişiyi kaybeden ve acı çeken kişilerin duasıdır.

Bu duayı okumak için öncelikle içinde bulunulan durumunun Allah tarafından çözülmesi için niyet edilmelidir. Ardından, sevdiği kişiyi kaybeden kişi bu duayı okumaya başlayabilir.

 • Duayı okurken kişi, kendini rahat ve huzurlu hissedeceği bir ortamda olmalıdır.
 • Dua okunurken, Allah’a yalvararak ve samimiyetle istekte bulunulmalıdır.
 • Bağlama duası okunurken kişi, sevdiği kişiyi Allah’a emanet eder ve onun iyiliği için dua eder.

Bağlama duası okunduktan sonra, kişinin dualarının kabul olduğuna inanması önemlidir. Bu şekilde, Allah’ın gücüne ve duaların etkilerine inanarak dualarına devam edebilir.

Bağlama duası gibi duaların faydaları, kişinin duasının Allah tarafından kabul edildiğine inanması ile ortaya çıkar. Bu dualar, kişinin iç huzurunu arttırır ve sevdiği kişinin geri dönmesinde etkili olabilir.

Duayı Okumanın Adımları Faydaları
Dua okunacak bir ortam yaratmak İç huzuru arttırmak
Samimi bir şekilde dua etmek Sevdiğinin geri dönmesine yardımcı olmak
Sevdiği kişiyi Allah’a emanet etmek Duaların kabul olmasını sağlamak

Bağlama duası, her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir. Ancak, kişinin iç huzurunu sağlamak ve olumlu düşüncelerle beslenmesine yardım etmek gibi faydaları vardır. Bu nedenle, dua ederken samimiyetle istekte bulunmak ve Allah’ın gücüne inanmak önemlidir.

Sevdiğin Kişinin Pişman Olup Size Geri Dönmesi İçin DuaPin
Sevdiğin Kişinin Pişman Olup Size Geri Dönmesi İçin Dua

Sevdiğini Döndüren Dua

Sevdiğiniz insanın size geri dönmesini sağlayacak dua en çok merak edilen konulardan biridir. İnsanların birbirlerinden ayrılmasının farklı sebepleri olsa da, sonuçta hepimiz sevdiğimiz kişiyi kaybetmek istemeyiz ve onların geri dönmesi için ne yapacağımızı bilemeyiz. Ancak bu duayı yaparak sevdiğiniz kişinin sizinle tekrar bir araya gelmesi mümkün olabilir.

 • Bu dua için ilk yapmanız gereken konsantreye odaklanmak ve gönülden inanmak olmalıdır.
 • Daha sonra abdest alarak, uygun bir zaman diliminde bu duayı 100 defa okuyabilirsiniz.
 • Okuma işlemi bittikten sonra sevdiğiniz kişi için Allah’a dua etmelisiniz. Yapmanız gereken tek şey, Allah’a duanızda samimi olmak ve onun gönlünüzde olduğunu yansıtmaktır.
Sevdiğini Döndüren Dua Örneği Duaların Faydaları
Bismillahirrahmanirrahim. Ya Fettahu, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Veduud. (Sevdiğiniz kişinin ismi) Allah’ın izniyle benimle tekrar bir araya gelecektir. O’nun bana olan sevgisi artacak ve bizim ilişkimiz daha güzel hale gelecektir. Allah’ın rahmeti ve lütfu hepimizin üzerinde olsun. Duaların faydaları saymakla bitmez. Dua etmek, insanların imanını güçlendirir ve Allah ile aralarındaki bağı kuvvetlendirir. Dualar, insanların yaşadığı ruhsal sıkıntılara bir çözüm sağlayabilir ve yol gösterici olabilir. Ayrıca, sevdiklerimize dua etmek, onların hayatında olumlu değişimler yaratmaya ve onları her daim korumaya yardımcı olabilir.

Duaların etkisini görebilmek için zaman vermek gereklidir. Bu dua doğru şekilde yapıldığında, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesinde etkili olabilir. Ancak unutmayın ki, Allah’ın takdiri her zaman en doğrusudur ve insanların hayatında belli başlı deneyimler yaşamaları gerekebilir. Sabırlı olmak ve Allah’a güvenmek her zaman en iyisidir.

 

Sevdiği Kişiyi Geri Getirmek İçin Yapılan Duaların Faydaları

Her insan hayatında bir kez olsun sevdiği bir kişiyle ayrılık yaşayabilir. Bu durum çok zorlu ve ağır bir süreç olabilir. Peki sevdiğimiz kişiyi geri getirmenin yolu nedir? Duaların gücü düşünülerek, sevdiği kişiyi geri getirmek için yapılan duaların faydalarıyla ilgili bilgi sahibi olunması gerekir.

 • Dualar, insanların inanç duygularını güçlendirir ve moral verir.
 • Sevdiği kişiyi geri getirmek için yapılan dualar, manevi açıdan insanı güçlendirebilir ve kendine olan güvenini artırabilir.
 • Dua eden insan, sevdiği kişiyi geri getirmeyi sadece kendi gücü ile değil, Allah’ın yardımıyla yapar.
 • Dualar, kişiler arasındaki sorunları çözmede etkili bir yoldur.
 • Yapılan dualar sayesinde olumlu enerji yaratılabilir ve sevdiğimiz kişi de bu enerjiden etkilenebilir.
Sevdiği Kişiyi Geri Getirmek İçin Yapılan Dualar Duanın Anlamı
El-Vedud Dua Kalpler acır ve bu dua ile kalplerin birbirleriyle kaynaşması sağlanabilir.
El-Cebbar Dua Kaybolan sevginin tekrar var olması için yapılır.
El-Muhyi Dua Sevilen kişinin kalbinde sevginin yeniden yeşermesi için yapılır.
El-Muizz Dua Sevilen kişinin başka bir kişi tarafından etkilenmesini önlemek için yapılır.

Bu duaların yanı sıra, kişilerin kendilerine özgü duaları da olabilir. Burada önemli olan, duaların kalpten yapılmış ve samimi olmasıdır. Duaların zamanı, yeri ve niyeti de önemlidir. Duaların yapılış amacı, sevdiğimiz kişinin geri dönmesi olmakla birlikte, yaparken aynı zamanda kendi hayatımız için de hayırlı dualar yapmalıyız.

Dualar ile ilgili kategorimizde bir çok farklı yazımıza ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Oyla post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası