Bağlanma Büyüsü

Bağlanma Büyüsü, insanları birbirine bağlayan ve bağlarını güçlendiren büyülü bir ritüeldir. Son derece etkili büyü olarak bilinmekle birlikte, kullanıldığı yere göre ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılmaktadır. Örneğin kadın ve erkekleri bir araya getirip problem çözmek için yapılıyorsa, ak büyü sınıfına girecektir.

Bağlanma Büyüsü ak büyülerin tersine, bir kişinin karısını, sevgilisini veya arkadaşını elde etmek içinde yapılabilir. Bu amaçlar ile yapıldığında kara büyü sınıfına girer. Herhangi bir sebep dolayısıyla bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız, amaç ne olursa olsun, kesin sonuçlar görmek için işinde uzman medyumlar ile çalışmanız gerekmektedir. Büyüler konusunda uzman olmayan herhangi bir medyumun yaptığı büyünün etkisini görmeyi beklemek kesinlikle mantıklı değildir.

Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusu sık sık sorulan bir soru olsa da, bu konuda size en doğru bilgiyi ancak işinde uzman bir medyum verebilir. Bunun yanı sıra herhangi bir konuda büyü yaptırmak istediğiniz danıştığınız medyumun işinde uzman ve bilgili olduğundan da emin olmanız gerekmektedir. Bilgili ve deneyimli bir medyum; sizlere sorduğunuz sorular hakkında hiç yanılmadan bilgi verir ve kafanızda herhangi bir soru işareti kalmasına izin vermez, farklı diller biliyor olduğu için, orijinal dili Türkçe olmayan büyüleri de kolaylıkla uygulayabilir, her zaman ilimin ışığından gider ve daha önce yaptığı büyülerden referans gösterebilir.

Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusuna ancak bir medyumun yanıt verebileceği gibi, bu büyünün ne şekilde yapılacağı, tercih ettiğiniz bağlama büyüsüne göre de değişkenlik göstermektedir.  Ancak en önemli nokta alanında uzman medyumdan mutlaka destek alınmasıdır.

Bağlanma Büyüsü Etkileri

Bağlanma Büyüsü Etkileri işlemin uzman bir medyum tarafından yapılmasının ardında 21 ila 41 gün içerisinde görünür hale gelir. Ancak yaptırdığınız büyü ne olursa olsun, yaptırmadan önce etkilerini incelemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Büyüler iyi ya da kötü pek çok farklı sonuç doğurabilir. Eğer işinde uzman bir medyuma danışırsanız, sizlere büyünün etkisi hakkında gerekli bilgiler aktaracaktır.

Bağlanma Büyüsü Etkileri kişiden kişiye değişse de, en belirgin olarak görülen belirtiler şu şekildedir; kafa karışıklığı, odaklanamama, uyku sorunları, ani çıkışlar ve sinirlilik hali, yalnızca kendisine büyü yaptıran kişiyi görmek, onu aramak ve yalnızca onun yanında olma isteği, kendisine büyü yaptıran kişinin yanında olmadığında kendini hasta hissetme.

Bağlanma Büyüsünün Etki Gösterme Süresi

Bağlanma Büyüsünün Etki Gösterme Süresi de ritüellerinin süresi de, yapıldıkları amaca ve medyumun çalışma prensibine göre değişir. Bu işlem, hava ilminde pek çok konuyu geliştirmiş ilim ve irfan sahibi bir medyum tarafından yapılırsa, etkilerin gözle görülür hale gelme süresi 21 günden 41 güne kadar değişebilmektedir. Bazı medyumlar, metafizik varlıklar yardımıyla etki sürelerini kısaltarak işlemlerin süresini 24 saatten 72 saate indirebilmektedirler. Ancak bu noktada büyülerin yapıldığı insanları etkisi altına aldığı ve manipüle ederek, olmadığı biri gibi davranmasına neden olduğunu unutmamak gerekir.

Bağlanma Büyüsünün Etki Gösterme Süresi bu büyü ile ilgili en merak edilen konuların arasında gelmektedir. Çünkü büyü yaptırmak pek çok insan için son çaredir ve yaptırdıkları büyülerin bir an önce etki etmesini isterler. Hiç kimse bir büyüyü yaptırdıktan sonra etki etmesinin çok uzun sürmesini ya da etki etmemesini görmek istemez. Bu hem maddi hem de manevi olarak büyük bir hayal kırıklığı olacaktır. Bilgisi ve tecrübesi olan her medyum bağlama büyüsü yapabilir ancak her medyumun bağlanma büyüsü yapma stili birbirinden farklıdır.

Bunun yanı sıra büyülerin gerçekleşme stilleri medyumların çalışma prensiplerine göre değişse de, uzman bir medyum tarafından yapılan büyünün sonucu her zaman aynı olmalıdır. Bu nedenle, bir bağlama büyüsü yapmadan önce, işinde uzman bir medyum bularak bu kişi hakkında yazılan yorumları okumanız gerekir. Yapacağınız bu araştırma medyumun daha önce ne gibi işlemler gerçekleştirdiği konusunda size akıl verecek ve yol gösterecektir. Medyumların manevi birer hoca olduğunu ve bu sebep dolayısıyla işlerinde uzman olmaları gerektiğini göz ardı etmemek gerekir.

Bağlanma BüyüsüPin
Bağlanma Büyüsü

Bağlanma Büyüsü Bozmak

Bağlanma Büyüsü Bozmak da, yapmak kadar ciddi ve titizlik isteyen bir iştir. Dolayısıyla bozma işleminin de profesyonel bir medyum hoca tarafından yapılması gerektiğini unutmamak gerekir. İşinde uzman olmayan ya da daha önce büyü bozma işlemi  gerçekleştirmemiş herhangi biri, büyü bozma işlemini gerçekleştiremez.

Bağlanma Büyüsü Bozmak isteyen kişiler üzerinde çeşitli etkiler hissetmektedir. Ancak bu noktada bilinmesi gereken önemli bir etken vardır. Büyülenen kişiler, çoğu zaman kendi iradeleri ile bir büyünün etkisinde olduğunu hissedemez. Bu insanları genellikle yakın çevreleri ve aileleri uyarmakta ve medyuma danışarak büyüyü bozdurmaları gerektiğini dile getirmektedirler.

Bağlanma Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Bağlanma Büyüsünü Kimler Yaptırır sorusuna verilebilecek pek çok yanıt vardır. Bu büyü büyük olasılıkla geçmişte bir ilişki içinde olan ve şu anda ayrılma noktasında olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Sevgiliniz, nişanlınız, partneriniz veya eşiniz sizden bir anda uzaklaşıyor, size ilgi göstermek yerine dışarıda olan insanlar ile ilgileniyorsa bu durum çok can sıkıcı bir hal alabilir. Bunun yanı sıra bu gibi bir durumda bir tarafın isteği ayrılmak iken, diğer taraf ayrılmak istemiyor olabilir. Eğer siz de ayrılma noktasına geldiğiniz sevgiliniz ya da eşiniz ile ayrılmak istemiyorsanız, bu büyü sayesinde ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

İki insanın birbirine sevgi duyması ve buna bağlı olarak ilişki yaşaması dünyanın en normal durumlarından biridir. Bu noktada ikili ilişkilerin ve aşk duygusunun asıl amacının insanı mutlu etmek olduğunu göz ardı etmemek gerekir.  Ama bazı insanlar duygularını platonik tutup bir yöne gitmek ya da diğer tarafı kazanmak isterler. Platonik aşk oldukça yorucudur ve depresyon gibi çok ciddi sorunlar yaşamaya neden olabilir.

Bağlanma Büyüsünü Kimler Yaptırır sorusuna verilen cevap genellikle kötü giden ilişkilerde partnerini bağlamak isteyen ya da platonik aşk yaşadığı kişiyi kendine aşık etmek isteyen insanlar olsa da, bu büyünün yalnızca bu insanlar tarafından tercih edildiğini düşünmek doğru olmayacaktır. Bağlanma büyüsü, evli çiftleri birbirinden ayırmak, bir kişinin gözlerini ya da cinselliğini bağlamak amacı ile de kullanılabilir. Bu gibi amaçlar ile yapılan bağlanma büyüsü kara büyüler sınıfında yer alır ve etkileri insanın hayatına mal olabilecek kadar güçlü ve tehlikeli olabilir. Bu noktada bağlanma büyüsünün platonik aşk yaşayan kişiler içinde ideal bir uygulama olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bağlama Büyüsü de diğer büyüler gibi farklı etkiler meydana getirir. Bazen büyü yapılan kişi rüyasında kendisine büyü yaptıran kişiyi görür. Bundan sonra büyüyü yaptıran kişinin sesi durmaksızın büyülenen kişinin kulaklarına gelecektir. Bu etkiler kişiden kişiye değişse de en genel tanımı ile bu büyü büyülenen kişinin kendisine büyü yaptıran kişiyi durmaksızın düşünmesini sağlar.  Bağlanma büyüsü ilişkinizde sorun olduğunda, eşiniz veya sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanan zamanlarda, ilişkinizi en az eski haline ya da arzu edilen noktaya getirmek amacını taşıyan manevi bir yöntemdir. Bağlanma büyüsü sayesinde, ilişkinizde çözülmeyeceğini varsaydığınız sorunlarınızın kısa süre içerisinde tamamen ortadan kalktığına şahit olabilirsiniz.

Bağlama Büyüleri ile ilgili ayrıca oluşturduğumuz kategoriden ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Oyla post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası