Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır sorusu özellikle de son dönemlerde pek çok kişi tarafından merak edilir olmuştur. Bu büyünün temel amacı insanların birbirine bağlanması ve insanlar arasında bulunan bağın çok daha kuvvetli bir hale gelmesidir. Bu uygulama bağ kuvvetlendirmek için yapılan büyülü bir ritüeldir. Oldukça etkili büyü olarak bilinmekte olmasının yanı sıra, kullanımına göre ak büyü ve kara büyü olmak üzere ikiye ayrılır.

Örneğin kadın ve erkekleri bir araya getirip sorunları çözmeye ak büyü denir ve iyi niyetli olarak nitelendirilir. Tersine, kişinin karısını, sevgilisini veya arkadaşını elde etmek için yapılırsa buna kara büyü denir. Bir medyumdan bağlama büyüsü yapmasını istiyorsanız, profesyonel bir medyumun yardımına ihtiyacınız var. Bir medyum, bir bağlama büyüsü yaptığınızda, büyünün iyi niyetle mi yoksa kötü niyetle mi yapıldığını hemen anlayabilir. Pek çok medyum amaçlanan büyülerini kötü niyetle yapmaz.

Bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır konusu söz konusu olduğunda bilinmelidir ki diğer büyülerde olduğu gibi bu büyünün de farklı etkileri vardır. İlk belirti olarak; büyülenmiş bir kişi rüyasında büyülenmiş bir kişi görebilir. Bundan sonra, büyülenmiş kişinin sesi, büyülenmiş kişinin kulaklarında çınlar. Bu işlemler sırayla devam eder ve zamanla büyünün etkisi arttıkça büyülenen kişi nereye baksa büyüyü yaptıran kişiyi görmeye başlar.

Büyünün dengeli bir şekilde çalışması ile hayatınızda dengeyi bulabilirsiniz. Bazen ne yaparsak yapalım sevdiklerimiz tarafından sevilmeyebiliriz ve aynı frekansta olmayabiliriz. Ona hediyeler alırız, onunla her zaman ilgileniriz ve ona onu sevdiğimizi söylemeye devam ederiz. Kendimizi bu şeyleri yaptığımız ve hala cevap alamadığımız bir durumda bulduğumuzda en etkili çözüm kesinlikle bağlama büyüsü olacaktır. Ancak bu büyünün alanında uzman bir medyum tarafından yapılması gerektiği kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü nedir sorusuna en özet şekilde cevap verilecek olunursa; cevap bulamayan yani sevemeyen ve sevilemeyen platonik bir aşk büyüsüdür. Bazı durumlarda karşı tarafın güvenini kazanmak için bağlama büyülerinin yapılabileceği bilinmektedir. Bu büyü uygulamaya geçirilmeden önce bilinmesi gereken çok önemli bir nokta vardır. Bu büyüden karşınızdaki kişinin de etkilenip etkilenmeyeceğidir. Büyü yaptığınız kişinin bir eşi veya sevgilisi varsa, büyüden diğer insanların da etkileneceğini bilmelisiniz.

Bu nedenle bağlama büyülerinin çok tehlikeli olduğunu bilmelisiniz. Harekete geçmeden önce iki kez düşünmenizi öneririz. Başkalarının evlerini rahatsız etmenin size ne kadar fayda veya zarar verebileceğini düşünmelisiniz. Bağlanma büyüsünün bir başka nedeni de, bir ayrılıktan sonra ayrılan kişilerin geri dönmesidir. Bu büyü sayesinde, uzaklaşan kişi geri dönebilir ve size eskisinden çok daha fazla bağlanabilir.

Bağlama büyüsü nedir sorusunu soranlar, bu büyüyü yaptırmaya karar verdiklerinde mutlaka alanında uzman medyumlardan destek almaya özen göstermeli ve bu kapsamda büyüyü gerçekleştirmelidirler.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır noktasında bu büyü sizin ve aynı zamanda hayatınızdaki kişinin isim bilgileri kullanılarak oluşturulmaktadır. Aynı zamanda her iki tarafın da annelerinin isimleri medyuma veriliyor. Hayatınızdaki kişinin annesinin adını bilmiyorsanız, bu büyüyü annemiz Havva’nın adını kullanarak okuyabilirsiniz. Bir kişinin annesinin adını söylemek büyünün etkisi açısından son derece önemlidir. Psişik daha sonra Havas ilminin bilgilerini kullanır.

Sizlerin yalnızca gerekli isimleri vermesi sonra da sabırlı bir şekilde beklemesi gerekli olur. Bu büyünün etkisi 3-7 gün kadar sürer. Bazı insanlar için 3 gün, zor karakterler için 7 gün sürer. Sana düşman gibi davranan ve adını söylemek istemeyen biri aniden sana döner ve senden başka kimseyi görmeyen biri haline gelir. Eski mutlu günlerinizde bile sizi çok fazla anlamayan ve canınızı yakmak için can atan kişi artık çok farklı ve sevgi dolu bir hayat arkadaşına dönüşecektir.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır noktasında önemli olan konulardan biri de bu büyünün yapım aşamasında mümkün mertebe alanında uzman olan profesyonelleşmiş birinden yardım almaktır. Bu sayede büyünün etkileri çok daha kısa süreler içerisinde gözlemlenecek, büyünün tam olarak tutması sağlanacak ve olumsuz durumlar ile hiçbir şekilde karşı karşıya kalınmayacaktır. Sizler tüm bu bilgiler ışığında, destek almak istediğiniz medyuma tüm beklentilerinizden tam olarak bahsetmeli ve medyumu iyi bir şekilde araştırmalısınız.

Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?Pin
Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Yaparken Dikkat Edilecekler

Bağlama büyüsü yaparken dikkat edilecekler söz konusu olduğunda en fazla dikkat edilmesi ve en fazla göz önünde bulundurulması gereken şey kesinlikle yardım alacağınız medyum ve bu medyumun nitelikleridir. Çünkü bu büyü tercih edeceğiniz medyumun becerilerine bağlı olarak etkilerini gösterecektir. Ayrıca sizler bu büyüyü yaptırmaya karar verdiğinizde karşı tarafın hayatında kimse olup olmadığını da göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde farklı insanlar için oldukça üzücü sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bağlama büyüsü yaparken dikkat edilecekler noktası ile birlikte genel olarak büyünün etkileri de merak edilmektedir. Bazı insanlar özellikle de kendi değerlerinin farkında olmadıkları ve kendi değerlerini hiçbir şekilde bilmedikleri için birlikte oldukları insanlardan her zaman şüphelenir ve korkarlar. Ancak, her insanın benzersiz ve özel olduğunu unutmamalıyız. Bu yüzden partnerinizle yapmanız gereken ilk şey, değerinizi tanımak ve kendinizi sevmektir. Bunu yaptıktan sonra, istediğiniz her şey sizleri bulacaktır. Ancak bazı durumlarda bunun yetersiz kaldığı görülmektedir. Bu gibi durumlarda insanlar bağlama büyülerine başvururlar. Elbette bu büyünün sürebileceğini ve çok güçlü olduğunu unutmamalıyız ama dediğimiz gibi en önemli şey kendini olduğun gibi kabul etmek ve sevmektir. Bu noktadan sonra yapılan büyüler çok daha etkili olacaktır.

Bağlama Büyüsü Etki Süresi

Bağlama büyüsü etki süresi büyünün türüne göre farklılık gösterebilmektedir. İlim ve hikmet sahibi bir insan, hava bilimi ile aynı zamanda bir süreç geliştirmişse, etki süresi çok daha kısa olabilir. Bir medyum tarafından gerçekleştirilen büyünün etki süresi 21-41 gündür. Genel olarak Bazı medyumlar metafizik varlıklar yardımıyla etkinin süresini kısaltarak 24 saatten 72 saate indirebilmektedirler.

Bağlama büyüsü etki süresi ve detaylarını merak etmekte olan tüm herkesin, yardım alacağı medyumu oldukça iyi ve detaylı bir şekilde araştırması gerekmektedir. Bu sayede bağlama büyüsünün etkileri dilenen süreler içerisinde gözlemlenebilecektir. Bunlara ek olarak, etki süresinin çok daha kısa olması için çeşitli ruhani varlıklardan yardım alınmakta olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Böylelikle medyum seçimi daha da önem kazanmaktadır. Sizler alanında uzman, profesyoneli tüm bilimleri ve çeşitli ritüelleri en etkin şekilde bilen ve kullanan medyumlar ile çalışarak oldukça kısa süreler içerisinde dilediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Platonik hisler beslemekte olduğunuz kişinin artık sizden başkasını görmek dahi istememesini sağlayabilir, sonsuz mutluluk ile bir arada olabilirsiniz.

Yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bağlama büyüsü kimlere yapılır sorusuna gelince, bu büyü sevdiğiniz ve âşık olduğunuz kişiye yapılabilir. Elinizden geleni yaptığınız ve karşı taraf için adeta her gün çabaladığınız halde karşılık göremiyorsanız bu büyü işe yarayacaktır.

Bağlama büyüsü kimlere yapılır sorusunu soranlar, bu büyü sayesinde karşılıksız aşk yaşadıkları kişilerden artık geri dönüş alacaklardır. Artık karşı tarafın gözü sizden başka hiçbir şey görmeyecek ve hep sizi düşünecektir.

YouTube video

Oyla post
Yorum yapın

111
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası