Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Yapılır?, Bağlama büyüsü inanışlara göre sevdiklerimizi bize daha bağlı kılmak için yapılan bir büyü türüdür. Bu büyülü işlemde bahsettiğimiz gibi sevgilimizi, arkadaşımızı ya da eşimizi daha çok kendimize bağlamak isteyebiliriz. Bu amaçla yapılacak en uygun işlem bağlama büyüleri yapmaktır.

Bağlama büyüsü dua ederek yapılır. Büyünün amacına göre farklı dualar ve okunacak sureler vardır. Çoğu zaman büyüyü yapacak kişi medyum ya da hoca olur. Ancak evinde uygulamak isteyenler de tercih edebilirler. Büyüyü kendi başına yapacak kişi, ilk olarak doğru bir ortam yaratmalıdır. Bu ortamda düzenli bir surette Allah’a yönelik bir dua okunabilecek rahat bir yer olmalıdır.

 1. Büyü yapılacak kişi için en uygun vakit belirlenmeli.
 2. Odada dışarıdan ses ve mümkün olduğunca ışık girmemesine özen gösterilmelidir.
 3. Büyü yapacak olan kişinin temiz ve rahat kıyafetler giymesi tavsiye edilir.

Büyüyü yapacak olan kişi, öncelikle niyet ederek Kur’an-ı kerim okumalıdır. Ardından istenen kişinin ismi anılarak bağlama duası okunmalıdır. Duaların tekrarı, büyü yapılacak olan kişinin sevgi derecesi ve kişinin yoğunluğuna göre etkisinde değişebilir. Bazı duaların gün içinde tekrarlandığında daha büyük etkiler yarattığı bilinmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli nokta büyünün yapımı sırasında oluşabilecek olumsuzlukların büyüyü bozabileceğidir. Bu sebeple büyüyü yaparken saygı göstermek, etkisini asla azaltmayacaktır.

Bağlama Büyüsü Dua ederken uyulması gereken kurallar:
1- Dualar bilinen sure ve ayetlerden oluşmalıdır
2- Hangi dualar kullanılacaksa önceden araştırılmalıdır.
3- Duaların tek bir anda değil, belirli aralıklarla tekrarlanması daha etkili olacaktır.
4- Büyünün yapımı sırasında karşılaşılan herhangi bir olumsuzluk, büyüyü bozabileceğinden dikkat edilmelidir.

 

Bağlama Büyüsüne Başvurma Yöntemleri

Bağlama büyüsü, kişinin sevdiği birine ya da ayrı kaldığı birine bağlanması için yapılan oldukça sık karşılaşılan bir uygulamadır. Ancak bu uygulama, kolay olmadığı gibi doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Bağlama büyüleri yapmak için öncelikle konunun uzmanı olan bir medyumdan destek almak önemlidir.

Bağlama büyüsü yapılacak kişiye ait kişisel bilgiler, tarihleri ve hazırlanacak olan malzemeler bu uzman kişi tarafından belirlenir. Yapılan bu işlem, uzman kişinin yaptığı doğru büyü olmadığı takdirde, istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle, herhangi bir zarar görmeden büyüyü yapabilmeniz için doğru medyuma başvurmak önemlidir.

 • Başvurabileceğiniz Medyumlar: Bağlama büyüleri yapmak için Aşk büyüsü, fısıltılı büyü, rakip büyüsü gibi daha birçok farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerin hangisinin seçileceği, kişinin durumuna göre belirlenir. Bu nedenle, seçtiğiniz medyumun işinde uzman olması ya da referanslarını kontrol etmeniz önemlidir.
 • Doğru Medyum Hizmeti: Doğru medyum seçimi yaparken, sadece bir telefon numarası ya da internet sitesindeki görsellere güvenmeyin. Medyum ile iletişim halinde olmalısınız ve danışacağınız konuları net bir şekilde belirtmelisiniz. Böylece, doğru hizmeti alabilirsiniz.
Bağlama Büyüsüne Başvurma Yöntemleri
Aşk büyüsü yapmak
Fısıltılı büyü yapmak
Rakip büyüsü yapmak

Başvurabileceğiniz medyumlar ve doğru medyum hizmeti almanız, bağlama büyüsüne başvurmanız sırasında karşınıza çıkabilecek sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ancak, doğrudan medyum desteği almadan önce kendinizin de bazı önlemler almanız da fayda vardır. Bu önlemler şunlardır:

 1. Kimseye söylemeden büyü yapacağınız kişi hakkında bilgi toplamalısınız. Ancak, burada dikkat etmeniz gereken konu, yapacağınız hareketlerin kişinin özel hayatına müdahale edecek şekilde olmamasıdır.
 2. Büyünüzü yaparken, karmik dengenizi bozacak şeylerden uzak durun. Yani, başka kişilerin hayatlarına müdahale etmeyin ve kötü niyetli amaçlarla bu işlemi gerçekleştirmeyin.

Başvuru yapılmadan önce, yukarıda belirtilenlerin üzerinde durmalısınız. Böylece, olası sıkıntıları önlemiş olursunuz ve doğru kişilerden yardım alıp, doğru bir büyü yapabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Yapılır?Pin
Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Hazırlanır?

Bağlama büyüsü, bir kişinin başka bir kişi üzerindeki etkisini artırmak ve kontrol altına almak için kullanılan bir büyüdür. Bu tür büyüler, genellikle birine aşık olanlar tarafından kullanılır. Birçok insan, etkili bir sonuç almak için bağlama büyüleri duası yapmaktadır. Peki, bu dua nasıl yapılır?

Bağlama büyüsü duası yapmak için öncelikle bir niyet belirlemelisiniz. Ayrıca doğru zamanlamayı ve doğru yerleri seçmelisiniz. Daha sonra, kendinizi güvende ve korunmuş hissetmeniz için bir koruma duası okuyabilirsiniz. Ardından, bağlama büyüleri duasına geçebilirsiniz.

 • Öncelikle, wudu yapın ve namaz kılın. Bu, dualarınızın kabul edilme şansını artırır.
 • Ardından, 70 defa “Ya Muksitu” ismini okuyun. Bu, bağlama büyüleri için en güçlü isimdir.
 • Daha sonra, 14 defa “Bismillah” deyin.

Bu aşamadan sonra, kendi sözlerinizi kullanarak bağlama büyüsü duasını yapabilirsiniz. Dualarınızı kalbinizden gelerek ve samimi bir şekilde yapmanız önemlidir. Ayrıca, kötü niyetlerle dua ederseniz, dualarınızın ters etki yapabileceğini unutmayın.

Dualarınızdan bazıları şunlar olabilir:
Sevdiğim kişi benimle her zaman mutlu olsun.
Sevdiğim kişi bana bağlı kalsın.
Sevdiğim kişi benden hiç ayrılmasın.

Dualarınızı bitirdikten sonra, bir miktar suya üfleyin ve üzerinize serpin veya sevdiğiniz kişiye içirin. Ancak, bu suya kötü niyetle hareket etmemelisiniz. Dualarınızın karşılığını alacağınız konusunda kendinize güvenin ve endişelenmeyin.

Bağlama Büyüsü Özellikleri Ve Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü, sevgi bağı konusunda etkili olan geleneksel bir uygulamadır. Bu büyü genellikle ayrılık sonrası eski sevgilileri bir araya getirmek veya sevdiğiniz kişinin aklını çelmek için kullanılır. Bağlama büyüleri yanı sıra, Bağlama Büyüleri Duası Nasıl Yapılır? kursları da sunulmaktadır. Bu dua ile birlikte, bağlama büyüleri daha sağlam bir hale gelebilir.

 • Bağlama büyüleri sevgi, aşk ve bağlılık konularında etkilidir.
 • Bağlama büyüsü uygulamaları ayrılık sonrası eski sevgilileri bir araya getirmek veya sevdiğin kişinin aklını çelmek için kullanılabilir.
 • Bağlama büyüleri nadiren kendini gösterir ve hedef kişilerin davranışlarında değişiklikler yapabilir.

Bağlama büyüsü, özellikle etkili bir aşk büyüsü olarak bilinir. Bu nedenle, genellikle sevdiğiniz kişinin ilgisini çekmek veya bir ayrılıktan sonra geri dönmesini sağlamak için kullanılır. Bağlama büyüleri aynı zamanda, bir kişinin size karşı olan sevgi ve bağlılığını artırabilir.

Bazı durumlarda, bağlama büyüsü hedef kişide zayıflıklara yol açabilir. Bu nedenle, bağlama büyüleri uygulamaları hedef kişiyi istismar ettiği için özellikle yanlış olarak kabul edilir. Bu nedenle, bağlama büyüleri yapmak istediğiniz zaman sevgi ve saygı çerçevesinde hareket etmek önemlidir.

Bağlama büyüsü özellikleri: Bağlama büyüsü etkileri:
Bağlama büyüsü, etkili bir aşk ve sevgi bağı oluşturabilir. Hedef kişiyi size bağlayabilir ve size karşı ilgi ve sevgi hissi uyandırabilir.
Bağlama büyüsü, sevdiğiniz kişinin aklını çelebilir ve sizin hakkınızdaki olumsuz düşüncelerini temizleyebilir. Bağlama büyüsü hedef kişinin davranışlarında değişiklikler yapabilir ve size karşı daha duygusal olmasını sağlayabilir.

 

Bağlama Büyüsü Duası Faydaları

Bağlama büyüsü genellikle sevgilinin ya da eşinin kendisine dönmesi için yapılan bir eylem olarak bilinir. Ancak, bağlama büyüsü dua etkileri sadece bu ile sınırlı değildir. Birçok insan, hayatlarında farklı konularda da bağlama büyüleri dualarını kullanarak sonuç alabilmiştir. İşte bağlama büyüleri duasının faydaları:

 1. Aşk hayatında etkili sonuçlar: Bağlama büyüsü duaları, aşk hayatınızda sorun yaşamanız durumunda başvurabileceğiniz etkili bir yöntemdir. Kendinize sevgi dolu bir eş/ sevgili bulmanız, evliliğinizin daha mutlu geçmesi için kullanabilirsiniz.
 2. Aile hayatınızı koruyun: Aile hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız, büyü yapma yerine bağlama büyüleri duasını tercih edebilirsiniz. Ailenizi birbirine bağlayan güçlü kardeşlik bağlarınızı güçlendirecektir.
 3. İş hayatınızda başarı: İş hayatınızda başarılı olmak için duygusal ve ruhsal denge önemlidir. İşte bu dengeyi sağlamak için bağlama büyüleri dualarından faydalanabilirsiniz.

Bağlama büyüsü duası yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiği ile ilgili bazı püf noktaları vardır:

 • Doğru niyet: Duaların güçlü olabilmesi için doğru niyetle yapılması önemlidir. Bu nedenle, bağlama büyüleri duası yaparken niyetinizi çarpıtmamaya dikkat edin.
 • Sırf egoist nedenlerle yapmayın: Dualar, samimi bir şekilde yapılırsa daha etkili olur. Kendinize yapacağınız bağlama büyüleri dualarında sadece size yarar sağlayacak şekilde değil, sevdiklerine de yararı olacak şekilde yapmalısınız.
 • Ayakları yere sağlam basmak: Duaların etkili olabilmesi için belirli bir ritüelle yapılması gerekmez. Ayakları yere sağlam basan, samimi bir şekilde yapılan dualar daha etkili olacaktır.
Özet Bağlama büyüsü duaları, hayatınızın farklı alanlarında size yardımcı olabilir. Aşk hayatınızda daha mutlu olmak, ailenizin birbirine bağlanmasını sağlamak ya da iş hayatınızda başarılı olmak için kullanabilirsiniz. Ancak, doğru niyetle ve samimi bir şekilde yapılmaları gerekmektedir.

 

Bağlama Büyüleri ile ilgili ayrıca oluşturduğumuz kategoriden ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Oyla post
Yorum yapın