Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü genellikle kadınla erkeği veya sevgilileri ayırmak için kullanılır. Ancak bu büyü aynı zamanda anne ile evladı ayırmak için tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu büyünün birçok çeşidi vardır. Her medyum kendi yöntemini kullanır. Ayrıca yapılması gereken işlemler ve aşamalar vardır. Her aşama belirli bir süre alır. Dolayısıyla bu büyüler bir günde yapılamaz ve ortaya çıkarılamaz.

Ayırma Büyüsü bir ilişkiyi bitirmek için kullanılan bir büyüdür. Bu büyüler çeşitli nedenlerle kullanılabilir. Sevilen biri ayrıldığında duyguları hafifletmek için kullanılabilir. Vicdansız veya baskın ortaklarla uğraşanlar için bu yararlı bir araç olabilir.

Ayrılık büyüsünün temel amacı, birlikte çalışamayan iki kişiyi ayırmaktır. İlişki istikrarlı olabilir, ancak tatmin edici olmayabilir veya sağlıksız olabilir. Bir ilişkiyi bitirmek bile korkutucu olabilir. Ayrılma büyüsü, sahip olduğunuz tüm kötü duygulardan kurtularak partnerinizden ayrılmanıza yardımcı olur. Her ilişkinin mutlu sonu yoktur. Partnerlerden biri diğerine yetişemezse bir ayrılık büyüsü gerekli olabilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusuna verilebilecek pek çok cevap bulunmaktadır. Bir ayırma büyüsü yaparken, çoğu hastalığın insan enerjisinin daha sakin ve daha savunmasız olduğu geceleri daha şiddetli göründüğünü hatırlamak önemlidir. Geceleri, karanlık güçler görevlerini genişletebilir ve ayırma büyülerinin hedeflerini özellikle savunmasız hale getirebilir. Ayrılık büyüsünün kurbanı uykuda olduğu için daha az enerjiye sahiptir ve büyüye daha duyarlıdır. Büyüleri kesmenin gücü genellikle, büyü yapmak için en güçlü zaman olarak kabul edilen küçülen ay sırasında kara büyü ritüelleri gerçekleştirilerek artırılır.

Partnerinizle ne kadar çok ayrı kalırsanız, ayrılma büyüsü o kadar güçlü olur. Ancak, koruyucu meleğin güçlü bir ilişkisinin üstesinden gelmek daha zor olacaktır. İşte burada deneyimli büyücüler devreye girer. Ayırma büyüsünün etkisinin ortaya çıkması genellikle günler veya haftalar alır. Sonra yavaş yavaş o kişiyi hayatınızdan çıkararak işlemeye başlar. Ancak, en iyi ayrılık büyülerinin sonuçları göstermesi haftalar alabilir. Bu yüzden denemeden önce birkaç hafta beklemelisiniz. Sonuç kalıcıdır.

Ancak, bazı büyüler diğerlerinden daha hızlı çalışır. İnancınız veya ruhsal geçmişiniz ne olursa olsun, partnerinizle nasıl ayrılık büyüsü yapacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz. İlişkiniz iyi gitmediğinde, eşinizi incitmeden ilerlemenize yardımcı olacak bir ayırma büyüsü hayatınızdan çıkarılabilir.

Ayırma büyülerinin farklı türleri vardır. Ayrılık için yapıla ritüeller etkilidir, ancak sonuç dağılmayı isteyip istemediğinize bağlıdır. Ayırma büyüleri karmaşık ve zaman alıcıdır, bu nedenle bir ayırma büyüsünün sizin için en iyi seçenek olduğundan emin olmak için bir medyumdan tavsiye almalısınız. Bunun yanı sıra Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusuna da en doğru cevabı bir medyum verebilir.

Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri Ayırabilir mi?

Ayrılık büyüsü, geçmişte ve günümüzde ayrılmış sevgililer ve evli karı kocalar için en çok kullanılan ve aranan yöntemdir. Kara büyü uygulamalarından biridir. Kadim çağlarda ve medeniyetlerde zaten uygulanan bu ruhani ritüeller, sözde bitmeyen aşklar sona ermiş ve asla ayrılmayacağım diyen aşıklar arkalarına bakmadan kaçıp gitmelerine neden olur. Bu kadar güçlü ve yıkıcı etkileri olan ayırma büyülerinin sayısı oldukça fazladır. Ancak, sadece birkaçının başarılı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle ayrılık büyüleri yalnızca işinde uzman ve büyüler konusunda deneyimli bir medyum tarafından yapıldığında etkili olur ve iki sevgili arasına nifak tohumları ekebilir. Dolayısıyla Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri Ayırabilir mi sorusuna, olumlu yönde cevap verilmektedir.

İnternetin son dönemde yaygınlaşmasıyla birlikte pek çok kişi ayrılık büyülerini web dünyasında aramaya başlamıştır. İnternet sayesinde gizli metinlerde yer alan ve sadece belirli kişilerin erişebildiği bu tür kara büyü, ruhlar ve geleneksel ritüeller konu haline gelmiştir. İsteyen kişi veya araştırmacının erişimine açıktır. Adından da anlaşılacağı gibi, ayırma büyüsü nedir sorusunun cevabı sevenleri ve çiftleri ayıran, bağları koparan bir uygulamadır. Ayırma büyüsü, ritüelde belirtildiği gibi psişik alemde kullanıldığında, kısa etkili olan ve aşağıdakilerden ayrılmada etkili sonuçlar veren bir büyüdür:

Ayırma büyüsü;

  • Birbirini çok seven insanlar,
  • Yeni evliler veya uzun süreli evlilikler fark etmeksizin evli çiftler,
  • Karşılıksız aşklarından ayrılmak isteyen ancak bir türlü ikna olamayan çiftler,
  • Birinin sahip olduğu mülk, mülkiyet, arabalar, miras hakları gibi konularda zorluk yaşatanlar,
  • Alkol, kumar, seks ve zina gibi bağımlılıkları olanlar için yapılabilir.

Görüldüğü gibi geçmişten günümüze ayırma büyüsü sadece evli çiftler ya da aşıklar için yapılan manevi bir ritüel değildir. Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri Ayırabilir mi sorusuna ise ayırdığı yönünde cevap verilmektedir.

Ayırma BüyüsüPin
Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

İki kişiyi ayıran bir büyü yapmak, onların çeşitli sorunlar yaşamalarına neden olur. Aşıklar birkaç gün içinde birbirlerine olan hislerinden vazgeçmeye başlarlar. 5-6 gün sonra birlikte yaşama isteği kaybolur. Yedinci günün sonunda ayrılmayı düşünürler ve onuncu günün sonunda ayrılmaya karar verirler. İkinci haftanın sonunda, ilişkinin bittiği tamamen kabul edilir ve üçüncü haftaya kadar sorunlar büyümeye devam eder. Ayırma büyüleri tipik olarak bu şekilde çalışır. Sevdiğiniz birini diğerinden ayırmak istiyorsanız bu büyü amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra aşıklar arasındaki duygular birkaç gün içinde kaybolacaktır.

Bundan sonra birlikte yaşama arzusu ortadan kalkar. Toplam 10 gün geçince ayrılma kararı almalarına neden olur. Büyüden iki hafta sonra, ilişkinin bittiği tamamen kabullenmiş ve üçüncü haftaya gelindiğinde ayrılmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır hale gelirler. Etkilerin çok kuvvetli olması Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur ya da bozulur mu hakkında merak duyulmasına neden olmaktadır.

Ayırma büyüsünün belirtileri oldukça güçlü ve belirgindir. Sevdiğiniz birini diğerinden ayırmak istiyorsanız bu büyü sorunu tamamen ortadan kaldırabilir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan güçlü ayırma büyüleri internette birçok kişi tarafından araştırılmıştır. Eskiden gizlilik içinde yapılan bu etkinlikler artık halka açık alanlarda yapılmakta ve internet üzerinden kolayca ulaşılmaktadır. Karı koca arasına soğukluk sokan, sevgilileri ayıran, bağları koparan bir büyü türü. Psişik alemde kullanılan ayırma büyüleri etkili sonuçları olan işlemlerdir. Bu büyüler sayesinde aşağıdaki kişileri ayırabilirsiniz:

  • Uzun süredir evli olan çiftler,
  • Birbirini çok seven iki sevgili,
  • Zina, içki, kumar vb. alışkanlıkları olan kişiler.

Dolayısıyla bu büyüler esas olarak karı kocaları ayırmak için kullanılır. Belirtiler çoğu zaman eşler ya da partnerler tarafından anlaşılmadığı için hiç kimse bu gibi bir durumdan şüphelenmez. Böyle durumlarda genellikle çiftleri etraflarındaki insanlar uyarır. Siz de bu gibi bir uyarı alıyor ve yaşadığınız duruma anlam veremiyorsanız Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur sorusuna cevap bulabilmek için işinde uzman ve deneyimli bir medyuma danışmanız gerekir.

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yaptırılır?

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yaptırılır merak edilen bir konudur. Büyü her zaman mümkündür. Genellikle mutsuz görünen aşıkların ayrılması için yapılır. Bir çok medyum kesin bir sebep sunmadıkça büyüyü yapmak istemeyecektir. Eğer mutsuz bir sevgiliniz varsa ve bunun sizin için daha iyi olacağını düşünüyorsanız bu büyü yardımıyla ayrılmanız daha kolay olacaktır. Bu büyüyü kendinize veya başkalarına kullanabilirsiniz. Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yaptırılır sorusuna en uygun cevap ise ancak işinde uzman bir medyum tarafından verilebilir.

Büyü Kategorimizde bir çok farklı makaleye ulaşabileceğiniz yazılarımız bulunmaktadır.

YouTube video

Oyla post
Yorum yapın

111
Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası