Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Adından da anlaşılacağı üzere iki kişi arasında aşk yaşanması amacıyla gerçekleştirilen büyülerdir. Ak büyüler sınıfında bulunan aşk büyüleri pek çok farklı çeşidi olan bir büyüdür. Oldukça kısa süre içerisinde etki ediyor olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmekte olan bu büyü, çok büyük bir güce sahiptir.

İki kişinin birbirinden hoşlanması ile başlayan arkadaşlıkları kısa süre içerisinde aşka dönüşebilir. Aşk, insanlık tarihi kadar eski olan ve yaşanması en doğal hislerden biridir. Aşk yaşamak oldukça güzel ve keyif verici olsa da, insanlar bazı durumlarda aşkı bulamaz ya da buldukları aşkı kaybedebilir. Eğer başınıza bunlardan biri gelirse endişelenmenize gerek yoktur çünkü dünya üzerinde bunu yaşayan tek kişi siz değilsinizdir. Hayat boyu aşkı bulamayacağını düşünüyor ya da kaybettiğiniz sevgilinizi geri istiyorsanız işinde uzman bir medyum ile gerçekleştireceğiniz Aşk Büyüsü kısa süre içerisinde kaygılarınızı ayrılmanızı sağlayacaktır.

Aşk Büyüsü Nedir?

Dünya üzerinde pek çok medyum ve medyumlar tarafından yapılan sayısız işlem vardır. Ancak medyumlar tarafından yapılan işlemlerin sayısı ne kadar çoksa da günümüzde ve uzun yıllardır en çok araştırılmakta olan konu Aşk Büyüsü Nedir olmaktadır. insanlar genellikle tek başına çözemeyeceği ekleri ve çaresiz kaldıkları durumlarda medyumlara danışır ve büyülere başvurur. Ekonomik sıkıntılar, şanssızlık ya da etrafında kötü niyetli insanların olması ve onlardan korunmak gibi sebepler dolayısıyla da medyumlara da danışılsa da, bu kişilerin gerçekleştirdikleri işlemlerin büyük bir çoğunluğunun gönül ilişkileriyle ilgili olduğu bilinir.

Aşk Büyüsü Nedir sorusuna en genel tanımıyla iki kişi arasında derin ve kuvvetli bir aşk yaşanmasını sağlayan doğaüstü işlem olduğu şeklinde cevap verilebilir. Bu işlem sevdiğini kaybetmiş ve geri kazanmak isteyen herhangi bir tarafından tercih edilebilmesinin yanı sıra, daha önce aradığı aşkı bulamamış ve artık umudunu kaybetmiş kişiler tarafından da tercih edilebilir. Medyumun çalışma tarzına göre farklılık gösteren aşk büyüleri pek çok farklı çeşit ile gerçekleştirilebilir.

Aşk Büyüsü Neden Yaptırılır?

Oldukça etkili büyülerin arasında gelen aşk büyüleri, yalnızca işinde uzman ve deneyimli medyumlar tarafından yapıldığında etkili olacaktır. Aksi halde etkiler istediği gibi görülemez ve kişiler hem maddi hem de manevi kayıp yaşamış olur. Aşk Büyüsü Neden Yaptırılır sorusuna ise verilebilecek pek çok farklı cevap bulunmaktadır.

İlişkiler sevgi ve birlikte olma arzusu ile başlasa da zaman içerisinde çeşitli etkenler dolayısıyla kişilerin arası açılabilir ve aralarında bir türlü çözülemeyen problemler meydana gelebilir. Bu durumda partnerler kendilerini çaresiz hissedebilir ve zorunlu olarak ayrılmak durumunda kalabilir. Bunun yanı sıra partnerlerden birinin ya da her ikisinin de mutluluğu birlikteliğinin dışında başka insanlarda araması da ilişkilerin bitmesine yol açabilir. Ancak iki kişinin ilişkisinin sonlanması her zaman mutluluk getirmez. Çoğu zaman biten ilişkilerin ardından çiftler kendilerine derin bir üzüntü ve yalnızlığın içerisinde bulur. Bu gibi durumlarda partnerlerden bir tanesi aşk büyüleri yaptırarak giden sevgilinin geri dönmesi ve aralarındaki çözülemeyen problemlerin ortadan kalkmasını sağlayabilir.

Fakat aşk büyüleri yalnızca giden sevgilisini geri döndürmek isteyenlerin tercih ettikleri bir büyü değildir. Bunun yanı sıra daha önce aşkı bulamamış ve artık aramaktan yorulmuş kişilerde aşk büyüsünü tercih etmektedir. İnsanlar doğar, büyür, aşık olur ve evlenir. Oldukça klasik olan bu sistem pek çok kişiye sıkıcı gelse de, dünyanın doğal döngüsünde insanlar kendilerini yalnız hissetmemek için hayatlarını paylaşacakları birine ihtiyaç duyar. Fakat hayatınızı paylaşacağınız bu kişi her zaman karşınıza çıkmayabilir. Bu gibi durumlarda kendinizi çaresiz ve yalnız hissedebilir ve dünyada yalnızca siz varmış hissine kapılabilirsiniz. Bu hisse kapılmak da, Aşk Büyüsü Neden Yaptırılır sorusuna cevap olarak verilebilir.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk Büyüsü Etkileri, büyünün hangi amaçla yapıldığında göre değişkenlik gösterir. Eğer bu büyü ilişkisi bitmiş ancak ayrılığın acısını kaldıramayan kişiler tarafından gerçekleştirilmiş ise etkiler arasında giden sevgilinin kısa süre içerisinde geri dönmesi bulunacaktır. Geri dönen sevgili büyü yaptıran kişiye oldukça özlemiş olacak ve onun yanından ayrılmak istemeyecektir. Eğer aşk büyüleri evli çiftlerden herhangi biri tarafından yapıldıysa, çiftler arasında büyük bir sadakat meydana gelecektir. Birbirlerinden başka kimse ile muhatap olmak istemeyecek ve mutluluğu yalnızca evlerinde bulacaklardır.

Ancak bu büyü daha önce hiç sevgilisi olmamış ya da aşkı bulamamış ve bulmak isteyen kişiler tarafından gerçekleştirilmiş ise etkiler daha farklı olacaktır. Büyünün yapılmasının ardından belirli bir süre sonra büyü yaptıran kişinin hayatına tam da hayal ettiği gibi biri girecek ve kısa süre içerisinde arkadaşlıkları aşk ilişkisine dönüşecektir. Bunun yanı sıra aşk büyüleri platonik aşklar amacıyla da gerçekleştirilebilir. Bu durumda Aşk Büyüsü Etkileri arasında platonik aşk yaşadığınız kişinin aniden size karşı hisler beslemesi bulunacaktır. Böylelikle başlayan ilişkiniz bozulamaz olacak ve kısa süre içerisinde evlilik ile sonuçlanacaktır.

Aşk BüyüsüPin
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşk Büyüsü Belirtileri oldukça barizdir. Bu belirtiler şu şekilde özetlenebilir;

  • Büyülenen kişi büyü yaptıran kişiden başka hiç kimseyi düşünemez hale gelir.
  • Kısa süre içerisinde kendisine büyü yaptıran kişiye aşkını itiraf eder ve sonsuza kadar onunla olmak istediğini dile getirir.
  • Yalnızca kendisini büyü yaptıran kişinin yanında olmak ister ve ondan ayrı olduğu zamanlarda kendini hasta hissetmeye başlar.
  • Büyülenen kişi, kendisine büyü yaptıran kişi olmadan yaşayamayacağını düşünür. Bu hislerini durmaksızın partnerine aktarır.

Özetle Aşk Büyüsü Belirtileri arasında büyülenen kişinin büyüyü yaptıran kişi olmadan bir hayat sürmesinin mümkün olmaması bulunur. Siz olmadan kendini eksik ve bomboş hissedecek yalnızca siz onun yanındayken kendini tamamlanmış hissedecektir.

Aşk Büyüsü Etki Süresi

Aşk Büyüsü Etki Süresi büyüğünün hangi amaçla yapıldığı ve yapımı esnasında hangi ritüelin kullanıldığına göre değişkenlik gösterir. İşinde uzman ve deneyimli bir medyuma gittiğinizde yaptırmak istediğiniz büyüyü anlatabilir ve böylelikle büyü hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Bu aşamada medyum size hangi büyünün etkili olacağı konusunda fikir verecek bunun yanı sıra büyünün ne kadar süre içerisinde etki ettiğini de söyleyecektir.

Yapılma şekline göre farklılık gösteren Aşk Büyüsü Etki Süresi 72 saat bile olabilir. En kısa süre içerisinde etki eden büyülerin arasında bulunması, bu büyünün sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur sorusuna cevabı ancak bir medyum verebilir. Bir büyüyü bozmak, yapmaktan bile zor olabilir. Yapımları esnasında pek çok farklı malzeme ve ritüel kullanılan büyülerin etkisini ortadan kaldırmak ve büyü bozdurmak istiyorsanız işinde uzman ve deneyimli bir medyuma danışmanız gerekir. Büyü bozma konusunda deneyimli olan bir medyum kısa süre içerisinde yaptıkları işlemler ile üzerinizdeki etkileri kaldıracak ve böylelikle hayatınıza eskisi gibi devam edebilmenizi sağlayacaktır.

Aniden bir kişiyi düşünmeye başlayan ve onsuz yaşayamayacak hale gelen pek çok kişi üzerinde büyü olduğunu anlayamaz ve bu duruma bir anlam veremez. Fakat bu durum kişileri Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur konusunda araştırma yapmaya yönlendirebilir. elbette bu durum kesinlikle üzerinizde bir büyü olduğu anlamına gelmez. Fakat her ihtimale karşı danıştığınız medyum üzerinizde bir büyü olup olmadığını tespit edecek, eğer varsa bozmak için gerekli işlemleri gerçekleştirecektir.

YouTube video

Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oyla post
Yorum yapın

11