72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

Mistik güçlerle yakından ilişkilendirilen bu ritüelin, 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü adı altında dikkat çeken oldukça iddialı bir seçeneği de bulunmaktadır. Büyüler, insanların kendi özgür iradeleriyle yapamayacakları şeyleri başarmak için yapılır. Bu, birçok insanın hedeflerine doğru ilerlemek için başvurduğu yöntemdir.

72 saatte gideni geri döndürme ritüeli, hem oldukça etkilidir hem de doğrudan sonuçlarıyla dikkat çeken özel bir ritüeldir. Büyünün yapımından önce giden ve geri döndürmek istediğiniz kişi ile ilgili çeşitli bilgileri aktarmanız gerekir. Bilgilerin tamamının doğru olduğundan da emin olmanız gerekir. Bu bilgiler arasında ad, soyad ve doğum tarihi gibi detaylar bulunmaktadır. 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü, bu teknikte uzman olan ve belirli bir mistik güce sahip olan medyumlar tarafından yapılır.

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Nedir?

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Nedir sorusuna verilebilecek en temel cevap, adından da anlaşılacağı üzere 72 saat kadar kısa bir süre içerisinde gidenin geri dönmesini sağlayan doğaüstü işlem olduğudur. İşinde uzman ve deneyimli medyumların gerçekleştirebileceği bu işlem özellikle ayrılık acısı ile tek başına baş edemeyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

İlişki yaşamak ne kadar güzel olsa da, ayrılık da ilişki kadar doğaldır ve herkesin başına gelebilir. Ancak çiftlerden biri ayrılmak isterken diğeri bunu istemiyor olabilir. Bu gibi durumlarda terk edilen taraf 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Nedir hakkında araştırma yapmaktadır.

72 saatte Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar bu işlemi yaptırmayı düşünen kişiler için yol gösterici olmaktadır. Bazı insanlar intikam için bu büyüyü tercih eder ve diğer kişinin geri dönmesini ister. Yani sevdiğiniz biri sizi bir başkası için terk ettiyse, ondan bu büyü sayesinde intikam alabilir ve size geri dönmesinin sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu büyü ilişki veya evlilik yaşamak içinde tercih edilen ve yaptırılan bir büyü olarak bilinmektedir. Bu büyü sayesinde karşınızdaki kişinin size bağlı olduğundan emin olarak bu intikam alabilir ya da sevdiklerinizi geri alabilirsiniz.

Sonuç olarak işinde uzman ve deneyimli bir medyum tarafından yapılan bu büyü sayesinde eşiniz eve ve size sadık kalacak, evden hiç çıkmayacak ve size her zaman sevgi gösterecektir. Bunun yanı sıra 72 saatte geri döndürme büyüsü esansında medyumun ve sizin okumanız gereken duaların saat ve sayısına da azami dikkat gösterilmesi gerekir. Yani 72 saat içinde hemen sonuç almak için yapılan duaları iade etmek isteyenler, duaları diledikleri sıklıkta ve sıklıkta okumalıdır. 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar bu işlemin etkilerini kısa süre içerisinde gördüklerini dile getirmektedir.

72 Saatte Geri Getirme BüyüsüPin
72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

72 saatte Geri Getirme Büyüsü Faydaları

72 saatlik bir geri getirme büyüsü yapmanın nedenleri şunlardır;

  • Her türlü konuşma ve tatlı söze rağmen küs olan sevgili ikna olmazsa bunu başarmak için tercih edilen büyü, küslerin barışmasını sağlar.
  • Bu şekilde kadın ve erkeğin evliliği kurtulabilir.
  • Başka bir kadınla ilişkisi olduğu için ayrılan bir erkeği geri döndürebilir ve evine bağlayabilir.
  • Bu büyü sadece romantik bir ilişki içinde olan kişiler için geçerli değildir. Aile ilişkileri dağılan bir aile bu büyü sayesinde yeniden birleşebilir ve mutlu bir hayat sürebilir.
  • İnatçı bir sevgili ya da sadık bir eş, eskisi gibi mutlu olmaya devam edebilmek için bu yola rahatlıkla başvurabilir.

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Faydaları oldukça geniş bir listeye sahiptir. Bu faydalar şu şekilde özetlenebilir;

  • Belirli bir süre içinde ayrılanlar geri dönecektir.
  • Geçmişte yaygın olan bazı sıkıntılar ve tartışmalar kaçınılmaz olarak sona erecektir.
  • Daha sağlıklı ve sadık bir geri dönüşle olan ilişkiniz, etrafınızdakileri her zaman kıskandıracaktır.

Büyüler esnasında medyumların dikkat etmeleri gereken çeşitli etkenler bulunmaktadır. Bunlardan ilki, ilgili tüm adımların eksiz şekilde uygulanması gerektiğidir. Bunun yanı sıra büyüler esnasında medyumların sizlere söylediği sözlere de eksiksiz şekilde itaat etmeniz önemlidir. Eğer medyum dua etmeniz gerektiğini söylüyorsa, eksiksiz şekilde gerçekleştirmelisiniz. Aksi halde büyünün etkileri tam anlamıyla beklediğiniz gibi olmayacaktır. Bunun yanı sıra 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Faydaları görebilmek için sabır da çok önemlidir. Büyü yapıldıktan sonra geri dönmenizi isteyen biriyle iletişim kurarsanız, bu büyünün bozulacağını da unutmamalısınız. Dolayısıyla büyünün gerçekleşmesinin ardından yapmanız gereken sabırla büyü yaptırdığınız kişinin geri dönmesini beklemektir.

Geri Getirme Büyüleri

Geri Getirme Büyüleri, adlarında da anlaşılacağı gibi, terk ettiğiniz birini veya bir şekilde sizi terk eden birini geri almanıza ve hiçbir şey olmamış gibi devam etmenize izin veren işlemlerdir. Ak büyü sınıfının büyüleri arasında bulunan geri getirme ritüelleri yalnızca işinde uzman ve deneyimli medyumlar tarafından yapılabilir. Her türlü çözülme işleminde kullanılabilen çok etkili büyülerdir. Bu ritüeller, ritüelin gerçekleştirildiği medyuma bağlı olarak farklı şekillerde ve farklı zamanlarda gerçekleştirilebilir. Ancak işlemin sonucu tüm büyüler için aynıdır.

Geri Getirme Büyüleri yaptırmak isteyen kişiler çeşitli sebepler dolayısıyla bu işlemlere danışmak isteyebilir. Günümüzde oldukça meşhur olan bu işlemler, medyumlardan en sık talep edilen uygulamaların arasında gelmektedir.

Bu işlemler sayesinde giden partner kısa süre içerisinde geri dönmek isteyecektir. İşinde uzman ve deneyimli medyumlar tarafından yapılan bu ritüellerin etkileri şu şekilde özetlenebilir;

Terk eden kişi aniden ve durmaksızın terk ettiği kişiyi düşünmeye başlar,

Önceleri yalnızca aklına geliyorken kısa süre içerisinde halüsinasyon olarak bu kişiyi görmeye başlar,

Ondan ayrı vakit geçirmek istemez, sürekli olarak iletişin halinde olmak ister,

Bir an önce barışmak hatta evlenmek ister,

Ondan uzakta olduğunda kendini hastalanmış hisseder.

Geri Getirme Büyüleri Kimlere Yapılır?

Geri Getirme Büyüleri Kimlere Yapılır sorusuna genellikle terk eden sevgililer, evden uzaklaşan eşler ya da platonik aşklar cevabı verilmektedir. Bu büyü aynı zamanda ebeveynler tarafından evden ayrılan çocukların eve dönmesi için sıklıkla kullanılan büyülerden biridir. Bununla birlikte, en yaygın olarak kullanılan alan, ayrışmış çiftleri yeniden birleştirmektir.

Gideni geri getirme adı verilen bu büyü, başladığı andan itibaren etkisini gösteren bir büyüdür. İşinde uzman ve bu konuda deneyimli bir medyum tarafından yapıldığında 12 ila 18 gün süren bir büyüdür. Ancak giden kişi dönse bile ritüelin tamamlanması için gereken süreyi beklemesi gerekir. Eğer medyum tamamlanma için 21 gün süre veriyorsa ve sevgiliniz 15. günde döndüyse, süreci yarım bırakmamalı ve size söyleneni yapmaya devam etmelisiniz.

Büyülerin insanları etkisi altına aldığı ve manipüle ederek, olmadığı biri olduğunu ve hissetmediği şeyleri hissettiğini unutmamak gerekir. İnsanların hayatlarını tamamen değiştirebilecek kadar kuvvetli olan büyüler, yalnızca işinde uzman ve deneyimli medyumlar tarafından yapılabilir. Bunun yanı sıra bilinçsiz biri tarafından büyü yapılırsa etkilerinin çok kötü olacağının da bilmeniz gerekir. Bu gibi durumlarda yaptıracağınız büyü ne olursa olsun işinde uzman ve iyi niyetli bir medyum ile çalışmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Geri Getirme Büyüleri Kimlere Yapılır sorusuna verilebilecek çeşitli cevaplar olsa da, bu büyü hakkında en doğru bilgileri deneyimli ve uzman bir medyum verebilir.

Büyü Kategorimizde bir çok farklı makaleye ulaşabileceğiniz yazılarımız bulunmaktadır.

YouTube video

Oyla post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası